Ks Nierodzim - strona nieoficjalna

LKS WYZWOLENIE SIMORADZ vs KS NIERODZIM

Niedziela 5.05.2013 Godzina 17:00

Witam!
Dzisiaj tj. 5 maj 2013r. o godzienie 17:00 odbędzie się spotkanie rewanżowe z plasującym się na 4 pozycji w tabeli SImoradzem
Pozwoliłem sobie przeprowadzić krótki wywiad z kapitanem naszej drużyny Szymonem Brodaczem.

- Witam Kapitana Klubu Sportowego Nierodzim. Na poczatek chciałbym zapytać jak pana samopoczucie przed meczem z plasującym się na 4 pozycji Ludowym Klubem Sportowym Wyzwolenie Simoradz??

- O Witam, Witam! Samopoczucie jest dobre, ja jak z resztą cała drużyna jesteśmy w bojowych nastrojach przed dzisiejszym spotkaniem, wczoraj zakwaterowaliśmy się do hotelu, mamy zakaz opuszczania jego terenu więc na dzisiejszy mecz wszyscy wychodzą na trzeźwo. Jesteśmy dobrze przygotowani do tego spotkania w poprzedniej rundzie przegraliśmy z tą drużyną, dlatego jesteśmy zmotywowani aby pokazać, że jesteśmy lepsi i był to tylko wypadek przy pracy, jesteśmy głodni zwycięstwa oraz zemsty, myśle że ta mieszanka pozwoli nam zwycięsko przebrnąć przez to 80 minut;)

- Rozumiem. A co pan sądzi o pogodzie??

- Pogoda jest nie pewna, na zewnątrz jest bardzo duszno zachmurzenie 90% więc możemy spodziewać się opadów deszczu, aczkolwiek osobiście lubie grać w deszczu. Moje Metalowe Wkręty Marki Reebok, są przygotowane na każdy rodzaj pogody^^

- A co pan uważa o swoich kolegach z drużyny?? Czy są oni przygotowani do owych warunków pogodowych??
Wiemy że na ostatnim czwartkowym treningu była dość mocna ulewa. Czy to nie przeszkadzało wam w pracowitości na treningu?

- Tak myśle że tak, we wtorek mieliśmy trening na dośc nasłonecznionej murawie całym zespół radził sobie świetnie, natomiast w czwartek jak już Pan powiedział trening był w trakcie ulewy, ale to nie jest przypadek bo jak okazało się później trener zamówił pogodę na tamten dzień by sprawdzić jak radzimy sobie w trudnych warunkach. Tutaj już bylo gorzej, wiele niekontrolowanych poślizgów, ślizgająca się piłka sprawiała duże problemy naszemu bramkarzowi Pawłowi Ruckiemu i jego zastępcą z ławki rezerwowych. Mirosław też nie spisywał się zbyt dobrze, podczas jednego z ćwiczeń nie byl w stanie minąć żadnego z obrońcow, to nie wróży dobrze na dzisiejsze spotkanie, ale jestesmy dobrej myśli i mamy nadzieje, że Mirek dziś pokaże na co go stać, a Paweł nie będzie miał dużo sytuacji w których móglby się wykazać;)

- Czyli rozumiem ze obrońcy są w formie. A pana zdanie odnośnie napastników?? Bo przecież napastnicy w formie to klucz do zdobywania bramek.

- W kwestii napastników mam podobne zdanie jak o obronie, chłopaki ciężko pracowali na wtorkowym jak i CZWARTKOWYM treningu, byli z koncentrowani, trafiali na do siatki a to jest najważniejsze. Myślę, że napastnicy póki co wykonują swoją prace starannie i sumiennie czyli tak jak należy. Wracając do dzisiejszego spotkania to w zeszłej rundzie mecz z Simoradzem był jedynym spotkaniem, w którym żaden ze strzałów nie powędrował do siatki naszych rywali, mam nadzieje że tym razem nasi napastnicy dokonają wszelkich starań by historia nie zatoczyła koła.

- Dziękuje za poświęcony czas i wyczerpujące odpowidzi. Życzę powodzenia w dzisiejszym spotkaniu :) Dowidzenia

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowszy film

Ks Nierodzim - Ks Nierodzim vs Ks Brzezówka

Lks Strażak Dębowiec - Ks Brzezówka
Lks Rudnik - Lks Victoria Hażlach
Lks Wyzwolenie Simoradz - Lks Iskra Iskrzyczyn
Ks Nierodzim - Lks Orzeł Zabłocie

Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Czy Juniorzy Ks Nierodzim wywalczą awans??