Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Lks Orzeł Zabłocie   Ks Nierodzim

2012-10-13, 15:00

Czas spotkania: 80 min.

Niedziela 14.10.2012 godzina 11.

Tego dnia, o tej porze nasi juniorzy rozegrali ostatni mecz rundy jesiennej. Rywalem naszych piłkarzy była drużyna z Zabłocia, Lks Orzeł Zabłocie.

Od pierwszych minut nasza drużyna przejeła inicjatywę i dążyła do szybkiego strzelenia bramki. Już w 5 minucie staliśmy przed szansą prowadzenia, Szymon Brodacz przeszedł między dwoma obrońcami i został sam na sam z bramkarzem,bez problemu przechodzi bramkarza lecz brakuje celności w wykończeniu akcji i piłka przelatuje milimetry koło prawego słupka. Cały czas stwarzaliśmy sobie multum sytuacji ale żadna piłka nie wpada do siatki. Non stop rozgrywaliśmy piłke pod polem karnych rywali, nie mieli oni nic do powiedzenia, jednak brakowało nam zimnej krwi przy wykończeniu akcji. Nasi przeciwnicy wprawdzie stworzyli sobie 2 sytuacje by pokonać naszego bramkarza,lecz brakowało im doświadczenia spokoju i opanowania.. Po przerwie zmotywowani po rozmowie z trenerem Rafałem Dudelą, nasza drużyna wychodzi na boisko już od pierwszych minut byliśmy pod polem karnym rywala. Nasz świetny napastnik Krzysztof Folek z niemożliwej pozycji strzelił bramkę,leżąco z pół obrotu. Nie da się tego opisać, to trzeba było zobaczyć. Zaraz po rozpoczęciu Marcin Czyż przejął piłkę w środku boiska dograł piękną piłkę do Krzyśka Folka on p wszedł pomiędzy obronców gospodarzy i bez zawachania pokonał bramkarza puszczając mu "petardę" tuż pod poprzeczkę. Gdy było już 2:0 nasi chłopcy opadli z sił i nie forsowali już tak defensywy rywali, aż do momęty gdy Mirosław Rogol dograł piękną górną piłkę do Marcina Czyża ten przyjmuje ją prawą nogą, wychodzi jeden na jeden z bramkarzem  i bez wahania wpakował piłkę do siatki. Rywale byli już dobici,co było widać po ich grze.Zostało 15 minut do końca meczu, Mateusz Czyż dogrywa prostopadłą piłke do Marcina Czyża, ten przechodzi dwóch rywali na prawym skrzydle, ma troche miejsca, wypatruje wbiegającego na długi róg kolege z drużyny dośrodkowuje w pole karne i Krzysztof Folek tzw" szczupakiem" pięknie umieszcza piłkę w siatce tuż koło lewego słupka.. Po radości nadszedł czas smutku  gdyż nasz prawy obrońca Daniel Husar dostaje drugą żółtą kartkę w konsekwencji czego czerwoną. Nasz bramkarz Paweł Rucki w dalszym ciągu nie miał żadnych sytuacji pod swoją bramką, wszystko dzięki dobrej postawie naszych defensorów : Marka Misiniec,Sebastiana Czyż,Szymona Brodacz. Piątka bramka pada po indywidualnej akcji naszego napastnika Krzysztofa Folek, minął trzech piłkarzy w okolicach 20 metra i popatrzał na bramkarza i mocnym strzałem umieszcza piłkę w siatce tuż koło lewego słupka bramki, bramkarz nie miał nic do powiedzenia.